İç Mekan Tasarımları Mini Bitkiler

İç tasarıma gelince, küçük kaktüsler ve sulu meyveler giderek daha şıklaşıyor! Eğer bir doğa sevgilisi iseniz, kesinlikle her boyut ve şekildeki bu sevimli küçük bitkileri denemelisiniz. Bir rafta, dolabın üstünde veya tuvalette yer alanlar çok caziptirler ve kişiliğinizi yanı sıra evlerinize spick eğilimi de getirecektir. Kendi bitkilerinizle iç tasarımınızı yaratmak için ilham verebileceğiniz modaya uygun stillerden oluşan seçiminizi yapın.

 

Çağdaş

Bitkilerin genellikle modern bir rustik havayı yarattığı düşünülür. Bununla birlikte, kaktüsün ve sulu meyvelerin iç mekanınıza getirebileceği bu yeni çağdaş etki ile şaşıracaksınız. Gerçekten de, sulu meyveler eskimiş bitkiler değildir! Onları küçük reçine veya gösterişli renklerin karanlık plastik kaplarına yerleştirin.

Doğallık

Bitkiler yatıştırıcı bir doğa hissi evimize getirir. Doğal ahşaptan yapılmış küçük kaplar (grimsi) bu kaba doğal dokunuş verebilir. Bir başka akıllı fikir: bitkilerinizi kaykay, çakıl taşları, örgülü hasırlar, hindistancevizinin halatları ve diğer rustik aksesuarlar ile yapılan dekoratif parçalar ile karıştırın

Pastel renkler

Yumuşak pastel renklerdeki Çin ve seramik kaplar iç mekanınızı neşelendirir. Kaktüslerin derin yeşil renkleri canlı pembe, hardal ve kanarya sarısı veya su mavisi gibi ışık tonlarını vurgulamaktadır. Bu bitkiler çok fazla yer kaplamaz, istediğiniz yere uyum sağlar!

Minimalist

Lekesiz, son derece modern ve minimalist bir beyaz oda rüya! Sadece beyaz kaplara yerleştirilmiş veya grafik tasarımlı küçük bitkiler içeren fantazilerle dolu fütürist bir dünya yaratın. Bitkilerin derin doğal yeşilinin, saf beyaz tencere ile mükemmel bir etki yaratması için mükemmel bir şekilde karıştığını göreceksiniz.