En Uygun Daire Boyama Fiyatları

Daire boyama fiyatları araştırması yapmaya başlandığında evlerdeki birçok öğe göz önünde bulundurulmuş olur. Hangi renk olacağı ne zaman boyanacağı ve en önemlisi kaç paraya boya badana yapılacağı sürekli düşünülür. Bunu düşünen genellikle evin hanımı olmakla birlikte son karar da daima evimizi güzelleştiren kadınlarındır. Beylerin fiyat konusundaki merakı devam etse de fiyatı değerli kılacak olan kesinlikle evin hanımının son değerlendirmesi olacaktır. Biz de Evde Mimar olarak daire boyama fiyatları ile ilgili birçok bilgi paylaşacağımız bu içeriğimizde size yardımcı olmaya çalışacağız.

Daire Boyama Fiyatları Tablosu

Bir tablo ile fiyatı ifade etmek çoğu zaman çok daha bilgilendirici olabilir. Biz de size hazırladığımız tahmini fiyat tablosu ile yardımcı olma gayreti içerisindeyiz. Umarız beğenirsiniz.

Daire Boyama Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler Evde Mimar Kalitesi
1+1 (50-80 m2) 700-1.000 TL 1.100-1.400 TL  boya dahil ve 1 yıl garantili fiyatlarımız tahminidir.
2+1 (80-110 m2) 1.000-1.300 TL 1.400-1.700 TL  boya dahil ve 1 yıl garantili fiyatlarımız tahminidir.
3+1 (110-140 m2) 1.000-1.600 TL 1.700-1.900 TL  boya dahil ve 1 yıl garantili fiyatlarımız tahminidir.

Tablolarımızı dizayn ederken her eve göre fiyatın farklılaştığını size belirtmemiz gerekiyor. Kesin fiyat için bizi dilediğiniz an arayabilir ya da online keşif ile iç mimarlarımızdan destek alabilirsiniz.

İzmir Daire Boyama Fiyatları için En Doğru Belirleyici

İzmir daire boyama fiyatları belirlenirken birçok faktör kesin olarak göz önünde bulundurulur. En ince ayrıntısına kadar sürdürülen bu çalışmalar İzmir daire boyama fiyatları dışında bu fiyatı verecek Ankara, İzmir, Bursa gibi şehirlere rehber olma niteliğindedir. Boya malzemelerinin ulaşılabilirliği kaliteli usta bulmanın kolaylığı ve uygulama örneklerinin bolluğu İzmir  gibi bir metropolü bir adım daha öne çıkararak fiyat verme noktasında öncü olmaktadır. Eğer siz de Türkiye’nin farklı bölgelerinden bu yazıyı okuyor, değişik illerden daire boyama fiyatları konusunda merak içerisindeyseniz İzmir bazlı fiyatlarımızı inceleyerek kendi bölgeniz hakkında görüş alabilirsiniz.

Hangi Evler Daha Pahalı Boyanır?

Evlerin boya badana işlemlerini gerçekleştirirken her evin yapısı farklı olduğundan fiyatlar da eve göre değişebilir. Bunun için biz de size birkaç öneri de bulunacağız. Bir ev boyama işlemine tam manası ile başlamadan önce tavanlar öncelikle kontrol edilir. Zaman zaman tavanlardaki sökülme gerçekleşmişse tadilat gerekebilir. Bu durum da fiyatlara yansıyacaktır. Aynı şekilde duvar kağıtları varsa evde rutubet hakimse de fiyat değişebilir. Fiyatın değişebilme faktörlerinden biri de hiç şüphesiz renklerin çokluk durumudur. Tek renk ile yapılacak boya badana farklı 3 renk ile uygulanan çalışmalardan elbette ki farklı biçimde bir fiyatlandırma modeli ile karşı karşıya kalacaktır. Kum beji rengi, turuncu ve mavi ile boyanan evler elbette ki malzeme fiyatı artacağı için farklı şekilde ücretlendirilir. Yukarıda belirttiğimiz daire boyama fiyatları tablomuzu da kendi eviniz için bu doğrultuda düşünmelisiniz.