Desenli Boya Örnekleri ve Fiyatları

Desenli boya ülkemizde özellikle klasik mobilyalar ile uyumu sayesinde çok fazla kullanılan boya badana uygulamalarından biridir. Özellikle desenli boya örnekleri ve desenli boya fiyatları badana sürecinde ev sahiplerinin merak ettiği konuların başında gelmektedir. Biz de bu içeriğimizde size bu uygulamayı derinlemesine inceleyerek yardımcı olmaya çalışacağız. İşte içeriğimizde bulabilecekleriniz:

1. Desenli boya örnekleri

2. Desenli boya fiyatları

3. Neden desenli boya kullanılır?

4. Uygulama sırasında nelere dikkat edilmeli?

5. İlginç desenli boya modelleri

Desenli Boya Örnekleri

Desenli boya örnekleri incelemek vizyonunuzu ve bakış açınızı genişletecektir. Çevrenizde olup bitenden fazlasına bu örneklerle ulaşabilirsiniz. Ev boyama gibi çalışmalar için bu örnek incelemeleri bazen hayati önem de taşıyabilmektedir. Burada renk seçimi yapmanın büyük önemi varken desenli boya gibi farklı uygulamaları tercih etmek de evinizin dekorasyonunu bambaşka bir seviyeye çıkartabilir. Evde Mimar ekibi olarak sizin hazırladığımız bu örnekler genel itibari ile Türk kültürüne uygun ve kendi evinizde kullanabileceğiniz çalışmalar olmaktadır.

Desenli Boya Fiyatları

Fiyat bölümü boya badana için hiçbir zaman net değildir. Her zaman evden eve göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Hal böyle olunca net bir tablo vermek de bazen yanlış anlaşılabilir. Bu yüzden Evde Mimar olarak verdiğimiz her fiyata tahmini ibaresini ekliyoruz. Özellikle desenli boya fiyatları gibi uygulaması ağır ve yapılmadan önce incenlenmesi gereken bir alan da tahmini ibaresini bu tablomuzda da kullanacağız.

 Desenli Boya Fiyatları  Tahmini Fiyat
 1+1 (70-90 m2)  2.300 TL
 2+1 (90-110 m2)  2.600 TL
 3+1 (110-130 m2)  3.000 TL

Evinizin desenli boya uygulaması için kesin fiyat almak istiyorsanız online keşif ile evinizi iç mimara gezdirebilir, hem dekorasyon önerileri alabilir hem de boya badana fiyatları konusunda kesin bir anlaşmaya varabilirsiniz. Evde Mimar olarak hızlı çalışıyor, hemen yarın boya badana hizmeti verebiliyoruz. Bu yüzden desenli boya yaptırmak istiyorsanız online keşif bölümünden siz de görüşmeye başlayabilirsiniz.

Neden Desenli Boya Kullanılır?

Desenli boya kullanmanın birçok neden elbette ki olabilir. Ülkemizde ise sedef boya olarak da bilinen bu boya badana uygulaması genellikle klasik mobilyalar ile dekore edilmiş evlerde tercih edilir. Desenlerin klasik görünümü ile bu dekorasyon bir uyum içerisinde çalışarak evlerinizi güzelleştirebilir. Bu nedenle özellikle evinize değişik bir hava katmak ev eşyalarınız ile uyum sağlamak, kombin yapmak için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Uygulama Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Desenli boya uygulaması yapmak her boyacı ustasının yapabileceği bir çalışma değildir. Bunun için kaliteli ve işine hakim bir ustanın işi sahiplenerek titiz bir şekilde çalışması gerekmektedir. O yüzden ev sahiplerinin desenli boya çalışmalarına sırada ustalara değil konusunda uzman, referansları bol kişileri teslim etmeleri gerekmektedir.

İlginç Desenli Boya Modelleri

Yukarıda bahsettiğimiz başarılı desenli boya örneklerinin yanına bir de size farklı gelecek ilginç örnekleri de derledik. Bu çalışmaların her biri size bambaşka bir fikir vermesi amacı ile oluşturuldu. O yüzden biraz daha ilham kazanmak maksadı ile bakmanızda fayda var. Sizi ilginç desenli boya modelleri ile baş başa bırakıyoruz.