Epoksi Boya Fiyatları Epoksi Boyama

Epoksi boya fiyatları çok araştırılan ve merak edilen konular arasında sayılmaktadır. Epoksi zemin kaplama fiyatları ile birlikte ele alınan bu konu için elbette ki metrekare bazında değiştiğini söyleyebiliriz. 10.000 m2 fiyatı ile 20.000 m2 fiyatı aynı zaman 50 m2 fiyatı elbette ki farklı olacaktır. Bunun için istenilen yere de keşif yapılması son derece zaruridir.

Epoksi boya kullanım bakımından oldukça geniş bir mecraya hitap eden bir kimyasaldır. Bu kimyasal ürün neticesinde zemin kaplama ve 3d özelliği ile ev eşyalarının üzerinde de rahatlıkla görebiliriz. Kullanımının kolay olması ve uzun yıllar dayanması sebebi ile oldukça sık tercih edilen epoksi boya için zemin kaplama düşünenler için tam bir kurtarıcı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yurt dışından gelen malzemeler ile yapıldığını da belirtmek istediğimiz epoksi için ülkemizde ilerleyen yıllarda daha da artarak kullanımının devam edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Epoksi Fiyatları

Epoksi fiyatları metrekare üzerinden verilmektedir. Genel itibari ile euro üzerinden verilen fiyatlar için metrekare başına 11 euro ile 16 euro arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Bu değişkenliğin asıl ifadesi ise yapının durumudur. Bazı zeminler daha uygun olduğu için hem malzeme kullanımı hem de işçilik çok daha az olabilmektedir. Epoksi boya fiyatları bu sebeple oldukça fazla etkilenmektedir.

verilirken metrekarenin fazlalığı da fiyatı düşüren etmenler arasındadır. 10.000 m2 bir yer için metrekare başına 12 euro fiyat verilirken, 20.000 m2 bir yer için metrekare başına 11 euro fiyat verilebilir.

Bu içeriğimizde size epoksi boya fiyatları ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Yapınız için zemin kaplama düşündüğünüzde en başta inceleyeceğiniz bu boya türü için Boyacım Gelsin ile iletişim kurabilirsiniz. Siz de bizimle keyifli bir zemin kaplama deneyimi yaşayabilir, dilediğiniz an bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.