Hakkımızda

Herşeyden önce işimizi temiz ve kaliteli bir şekilde yapıp müşteri memnuniyetini kazanmayı hedef edinmiş firma olarak 20 yılı aşkın boya badana ve dekorasyon sekteründe aktif olarak hizmet vermekteyiz.Bu zamana kadar birçok işi eksiksiz ve zamanında teslim ettik.

BOYA BADANA İŞLERİ

Boya uygulama işi kolay gibi görünse de her işte olduğu gibi uzmanlık gerektiriyor. Bunlarboyanın yoğunlunu ayarlama ,kestirme ,duvarda dalgalanma yapmama gibi hassas olunması gereken kısımları bulunmaktadır.

Boya ustası seçerken çok dikkatli olmanız gerekmekte hizmet sektöründe temiz ve zamanında işçilik çok önemlidir. Yıllardır beraber çalıştığımız boyacı ustalarımız ve biz zamanında ve temiz boya ustalığı yapıyoruz ve sizlerin boya işlerinide yapmak isteriz .Piyasada boyacı olduğunu söyleyen aslında boya uygulaması hafta sonlarında ek iş olarak yapan insanlar neredeyse aynı fiyatlara hizmet vermekteyiz sizde diğer müşterilerimiz gibi boya işini boya ustalarına emanet edin rahat edin.Boyacı fiyatları çok esnek olmakla birlikte ekibimiz kaliteden ödün vermeden kar marjını minumum düzeyde tutarak daha çok müşteriye hizmet vermeyi hedeflemektedir .

Boya ve renk seçiminden işin bitirilmesine kadar tüm ayrıntıları biz takip ediyoruz.