İzmir Alçı Sıva Ustası olarak sektörde bulunduğumuz zaman zarfında birçok ev,ofis,dükkan dahil olmak üzere alçı sıva işini yapmışızdır. alçı sıva işi ustalık gerektiren bir iştir ustaca yapılmayan alçı sıva işleri alçının iyi çekilmemesi daha sonradan üzerine uygulanacak boyada sıkıntı çıkarmaktadır. kötü bir görünüme sebeb olmaktadır duvarlarınız.

Alçı Ustası

Alçı işlerinizi işini profesional yapan ustalarımıza teslim edin alçı veya sıva olacak mekanın önceden keşif yapıyoruz ve alçı sıva yapılacak yerin ölçüsünü alıp gidecek malzemeyi hesaplayıp size uygun bir fiyat çıkarıyoruz ve istediğiniz sürede iş teslim edicek ekibe sahibiz iş bitimi oluşacak temizlikte tarafımızca yapılmaktadır.

Alçı Uygulama

Yapılacak alçı sonrası isteğe bağlı olarak Alçı üzerine duvar kağıdı, veyahutta dekoratif boya, normal silikonlu boya uygulaması yapabiliriz. çekilecek yerin alçısı genelde aynı gün kurumaktadır evin hava alıp almamasına bağladır genelde. alçı sıva ustası arıyorsanız sadece fikir almak içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz ve yaptırmak istediğiniz yer için kabaca bir fiyat alabilirsiniz. işe başlanıcak tarihte işe başlanır ve biticek tarihte iş size teslim edilir beğenmediğiniz yer olması halinde hiç bir ücret talep etmeden tekrardan yapıyoruz.

alci izmir-alci-ustasi izmir-alci